ניקוי ווילונות

מתי ניקיתם את הווילון שלכם באופן יסודי בפעם האחרונה?

הווילונות שלנו מקיפים אותנו, מקשטים לנו את חללי המגורים והעבודה שלנו ונמצאים סביבנו כמעט בכל מקום. הקפדה על ניקיון איכותי ומקצועי שלהם בתדירות מספקת על יד אנשי המקצוע משפרת את איכות החיים והאוויר שאנו נושמים וכמובן, מספקת לנו סביבה אסתטית ויפה, בזכות ווילונות נקיים ושמורים.

ניקוי כל סוגי הווילונות  

אנו מתמחים במתן שירות לכל סוגי הווילונות, מכל החומרים. אנו מתאימים את שיטות וחומרי הניקוי שלנו, לווילון שלכם בצורה מיטבית, כך שאנו שומרים על החומר ממנו עשוי הווילון ובמקביל, מספקים לכם ניקוי יסודי ומקצועי. את הווילון שלכם תקבלו חזרה נקי, מגוהץ ומוכן לשימוש .

שירות לכל סוגי הלקוחות

אנו מספקים מגוון רחב של ניקוי ווילונות ללקוחות פרטיים ועסקיים. אנו מתאימים את סוג הניקוי לווילונות שלכם והכל במחירים אטרקטיביים וברמה הגבוהה ביותר.

מגיעים עד אליכם

דוחים את ניקוי הווילון יותר מדי זמן כי אין לכם זמן לזה? בדיוק עבורכם, אנו מציעים שירות ניקוי ווילונות שמגיע עד אליכם. המומחים המקצוענים שלנו יגיעו אליכם הביתה או לעסק, יספקו שירות פרוק והתקנה מקצועי מותאם לסוג הווילון שלכם .

מקצוענים גם באתגרים הקשים

המומחיות, הניסיון והידע שלנו, מאפשר לנו לנקות ווילונות, גם אם הם נמצאים במצב קשה ועם כתמים קשים. אנו משתמשים בחומרי הניקיון המתקדמים ביותר, בשיטות הניקוי החדשניות ובמכונות הניקוי האיכותיות.

השרותים שלנו

ניקוי ווילונות כפלים, ניקוי ווילונות ורטיקלים, ניקוי ווילונות רומיים, ניקוי ווילונות בד, ניקוי ווילונות פלדים, ניקוי ווילונות גלילה, ניקוי ווילונות אורוגון, ניקוי ווילונות הצללה, ניקוי וילון דואט ניקוי ווילון זברה, ניקוי ווילונות למלונות לבתי עסק וללקוחות פרטיים

  • וילון קפלים 22 ש"ח

    למ"ר כולל מע"מ

  • וילון רומאי 78 ש"ח

    למ"ר כולל מע"מ

* מינימום לניקוי : 264 ₪ כולל מע"מ

לקבלת הצעת מחיר צרו קשר

אנא מלאו את הפרטים ונציג/ה יצרו קשר בהקדם

או התקשרו 073-778-0001